23 juni 2017
Dansk Dynasty Pointers

Headertekst


 
 
 
Resultaten Resultaten 2010 15 juli 2014
 

Resultaten Tenstoonstellingen en Veldwedstrijden 2010

  • DANSK DYNASTY CHICO : Champion International de Beauté

  • DANSK DYNASTY CARO-MATS : Ch. de Luxembourg

  • DANSK DYNASTY BENJAMIN-BLAZE: Belgisch kampioen

  • DANSK DYNASTY BENJAMIN-BLAZE : Champion International de Beauté

  • DANSK DYNASTY CARO-MATS : Champion International de Beauté

  • Na DANSK DYNASTY CHICO in 2008 (de 2de niet Scandinavische Pointer
    behaalde DANSK DYNASTY ANNE als 3de niet Scandinavische Pointer
    op de Hovedprøve van de Deense Pointer Klub in de åben klasse : 1pr - 1V + Pokal

  • DANSK DYNASTY EVA : 1ste Nederlandse Pointer die de kwalificatie "U" in een jeugdkoppel wedstrijd behaald.

  • DANSK DYNASTY ELKA 2de beste Pointer onder 2 jaar van de Noorse Pointer Klub
    Semi finale Norsk Derby
    Beste Pointer onder 2 jaar in fieldtrail en show
    2de over all in "dog of the year" & 1ste in regionaal distrikt Norge-Nord-Nord

  • In 2010 is behaald in show : 13 X CAC, 8 X CACIB & 7 X BOB

Resultaten Kampioensschaps Clubmatch Nederlandse Pointer Club 15 mei 2010

  • Reuen :

  • Dansk Dynasty Benjamin-Blaze - 1U.

  • Dansk Dynasty Chico - 1ZG + "Engelse Setter bokaal " voor de beste gebruikshond.

  • Dansk Dynasty Enrico - 1U-res.CAC + "Of Zeb's County bokaal" voor de beste reu onder 24 maand.

  • Teven:

  • Dansk Dynasty Eva - 1U-res.CAC + "Karistua bokaal" voor de beste teef onder 24 maand.

 
 
 

 

Dansk Dynasty
Denzo (Sieff)

Dansk Dynasty
Chico

Dansk Dynasty
Caro-Mats

Dansk Dynasty
Avant-Dion

Dansk
Dynasty
Anne

Dansk Dynasty
Benjamin Blaze

   
 
Voorjager
Sander de Heus
Herman
Pol
Hendrik de Ruiter
Herman
Pol
Jan
van Haren
Sander de Heus
Eigenaar
Eigenaar
Eigenaar
Eigenaar
Eigenaar
Eigenaar
Eigenaar
Eigenaar
Hoogstraten
België
09-01-2010
           
Moescron
België
30-01-2010
           
Luxemburg
26-03-2010
   
Kamp. klasse
1U-CAC-CACIB
     
Fildbjerg DK.
26-03-2010
       
Open kl.1pr.
(= in koppel U)
 
Fildbjerg DK.
27-03-2010
       
Barrage : 1 Vinner + Pokal
(= 1ste geplaatst)
 
Fillers-Faucon
Fr.
05-04-2010
 
     
Q.F.solo
3ZG
 
Borchen
Duitsland
10-04-2010
 
     
Q.F.solo
1ZG
 
Goes
18-04-2010
 
Gebr.h. klasse
1U-CAC-CACIB
BOB
       
Schöppingen
Duitsland
21-04-2010
    Q.F.solo
2ZG
 
Q.F.solo 
1ZG
 
Detmold Duitsland
04-07-2010
   
Gebr.h. klasse
1U-Anw.VDH.
CH.-CAC
     
Neville
België
14-08-2010
Q.F.solo
CQN
 
       
Mechelen
België
22-08-2010
   
Kamp. kl.
1U-CAC-CACIB-BOB + 5de rasgroep 7
     
Rotterdam
29-08-2010
 
1 U res.CAC
res.CACIB. 
       
Waterloo
  België
12-09-2010
       
Q.F.solo 
1U
 
Waterloo
België
10-10-2010
 
         
Wijchen
12-12-2010
 
Gebr. h. klasse
1U CAC - CACIB
BOB
       

 

RESULTATEN JONGE HONDEN 2010

   

Dansk
Dynasty
Elsa

Dansk
Dynasty
Elka

Dansk Dynasty
Eva ( Nina)

   
 

Voorjager

Jan
van Haren

Geir Roger
Hagenes

Herman
Pol

 

Datum

 

 

 

Eindhoven

05-02-2010

Jeugd. klasse
1U-CAC-BOB

   

Senja
Noorwegen

28-02-2010

 

2UK

 

Steenbergen

20-03-2010

Jeugd wedstrijd solo
E.V.

 

Jeugd wedstrijd solo
1 G

Arnøya
Noorwegen

21-03-2010

 

 

U.K.2pr
( = Jgd.kl. : in koppel ZG)

 

Beegden

26-03-2010

Jgd.kl.
solo 2ZG

   

Fildbjerg DK.

26-03-2010

 

 

U.K. 1pr
(= Jgd.kl. : in koppel U)

Waterlandskerkje

08-04-2010

 

 

Jeugd wedstrijd solo
1Z G

Goes

18-04-2010

Gebr.h. klasse
1U-CAC-CACIB

   

Tromsø Noorwegen

29-05-2010

 

Gebr.h. klasse
1U-CAC-BOB
BIR, CERT

 

Tromsø Noorwegen

30-05-2010

.

Gebr.h. klasse
1U-CAC
BTK, BIM, CERT

 

Hulten

06-06-2010

Gebr.h. klasse
1 ZG

   

Målselv
Noorwegen

13-06-2010

 

Gebr.h. klasse
3U
1 BK, 3 BKK

 

Uden

19-06-2010

Gebr.h. klasse
1 ZG

   

Detmold
Duitsland

04-07-2010

Gebr.h. klasse
1U-Anw.VDH.CH.
CAC - BOB

   

Nivelles
België

14-08-2010

 

 

Q.F.solo
2ZG

Chassart
België

21-08-2010

 

   

Saltfjellet
Noorwegen

22-08-2010

 

U.K.2pr
= Jgd.kl. : in koppel ZG)

 

Mechelen
België

22-08-2010

Gebr.h. k     1U
res.CAC  res.CACIB

   

Kongsvold
Noorwegen

28-08-2010

 

U.K.2pr
= Jgd.kl. : in koppel ZG)

 

Arjeplog
Zweden

03-09-2010

 

U.K.1pr
( = Jgd.kl. : in koppel U )

 

Steenbergen

29-09-2010

 

   

Tromsø
Noorwegen

03-10-2010

 

U.K.1pr
( = Jgd.kl. : in koppel U )

 

 

Vesterålen
Noorwegen

09-10-2010

 

U.K.2pr
( = Jgd.kl. : in koppel ZG)

 

Vesterålen
Noorwegen

10-10-2010

 

U.K.2pr
( = Jgd.kl. : in koppel ZG)

 

Zwolle

10-10-2010

Gebr.h.klasse
1 U-CAC-CACIB BOB

   

Nordreisa
Noorwegen

16-10-2010

 

U.K.3pr
( = Jgd.kl. : in koppel G)

 

Tromsø
Noorwegen

17-10-2010

 

Gebr.h. klasse
1U CAC-CACIB

 

Wijchnn

17-10-2010

 

 

Gebr. h. klasse
1 ZG

;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adrilank's Webontwerp  © Dansk Dynasty Pointers      Powered by Dutch CMS
English
English
Llike us on Facebook.com Nederlands
Nederlands